Samsonite 16N-09-002 15.6" Qibyte Notebook Çantası
Marka: SAMSONITE
Stokta Var
3.782,35 TL
1.381,69 TL x 3 ay’a varan taksit seçenekleri
Tek Çekim Fiyat: 3.782,35 TL
Saat 17:00'a kadar verilen siparişleriniz max. 2 iş günü içinde kargoya verilir.
Teknik Bilgiler:
Çanta Tipi El ve Omuz Çantası
Çanta Boyutu 15.6 inç
Notebook Boyut Aralığı 15 - 17 inç Aralığı
Renk Gri
Özellikler:
Çanta Tipi El ve Omuz Çantası
Ekran Boyutu (inç) 16
Laptop Boyut Aralığı 16 inç ve Üstü
Renk Gri
Çanta Boyutu 15.6 inç