Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.
Teknik Bilgiler:
Alt Kategoriler Powerbank
Energizer Ultimate Serisi XP20001PD, 20000mAh kapasitesi ile akıllı telefonlar, tabletler, uyumlu dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası için mükemmel güç dağıtım merkezi olacaktır (Max 45W). USB-C 45W PD, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X ve MacBook'unuza Apple hızlı şarj imkanı sağlar. 4 adet USB-A bağlantı yuvası ile aynı and birden fazla cihazınızı hızlı şarj etmenizi sağlar(Max 4.2A). Çift girişi sayesinde taşınabilir güç kaynağınızı ister micro usb üzerinde isterseniz de USB-C portu üzerinden 4 saatte hızlı şarj edin. Energizer PowerSafe Yönetimi size daha güvenli bir şarj deneyimi sunar.
OLAĞANÜSTÜ KAPASİTE
MÜKEMMEL UYUMLULUK
Type C ve USB yuvaları ile uyumlu tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışır.
HIZLI ŞARJ
Hızlı şarj özelliği bulunan tüm cihazlarınıza Type C ve USB-A yuvasından hızlı şarj sunar.
*Not: USB-C yuvadan taşınabilir şarj cihazınızı 3A hızlı şarj etmek için hızlı şarj özelliği olan şarj aleti ve kablo kullanılması gerekiyor. Aynı şekilde cihazınızı hızlı şarj edebilmek için hızlı şarj özelliği olan kablo kaullanılmalıdır.
USB-C YUVA
USB-C PD yuva ile MacBookdizüstü bilgisayarınızı hızlı şarj edin.
DUAL GİRİŞ YUVASI
Taşınabilir sarj cihazınızı USB-C veya Mikro USB giriş portu üzerinden Maks. 3A hızlı şarj edin.
POWERSAFE GÜÇ YÖNETİMİ
5 ADET ÇIKIŞ YUVASI
1 USB-C ve 4 USB-A çıkış bağlantı noktası ile birden çok cihazınızı aynı anda şarj edebilirsiniz.
Teknik Özellikler
Marka : Energizer
Ürün kodu : PBEN-EXP020001PD_WE_MG
Temel Özellikler : *Yüksek kapasiteli Lityum Polimer Pil
*4x USB A çıkış ile aynı anda 4 telefonu şarj eder
*Typ-C 45W PD (Power Delivery), Macbook'unuzu şarj eder.
* Quick Charge + Power Delivery Power Desteği
* USB Typ-C PD giriş ve çıkış
* Type-C hızlı şarj; 30dk da %50 şarj
Kapasite : 20000mah @3.7V/ 74Wh
Giriş : Micro USB 5V, 2A
Type-C 5v, 2A / 9V, 3A / 12V, 3A / 15V, 2.4A / 20V, 1.8A
Çıkış : USB A: 5V-2A 4 port
Type-C 5v, 3A / 9V, 3A / 12V, 3A / 15V, 3A / 20V, 2.25A (MAx 45W)
Toplam Çıkış : 45W(Max)
Boyutlar : 108x90x32mm