Dell N3409PVNB3530U Vostro 3530 i5-1334U 8GB 512GB SSD FreeDOS 15.6" Notebook
Stokta Var
27.297,27 TL
9.971,69 TL x 3 ay’a varan taksit seçenekleri
Tek Çekim Fiyat: 27.297,27 TL
Saat 17:00'a kadar verilen siparişleriniz max. 2 iş günü içinde kargoya verilir.
Teknik Bilgiler:
İşlemci Intel
İşlemci Türü Intel Core i5
İşlemci Hızı 3.40 Ghz
İşlemci Nesil 13. Nesil
Sabit Disk Yok
Ssd 512 GB
Bellek 8 GB
Ekran Kartı Tipi Paylaşımlı
Ekran Kartı Intel
Ekran Kartı Modeli Iris Xe Graphics
Ekran Kartı Hafızası Paylaşımlı
Ekran Boyutu 15.6"
Teknik Özellikler
Marka: Dell
Model: N3409PVNB3530U
İşlemci: Intel Core i5
İşlemci Nesli: 13. Nesil
İşlemci Modeli: i5-1334U
Temel Frekans: 3.40 GHz
Turbo Frekans: 4.60 GHz
Önbellek: 12 MB
Çekirdek Sayısı: On Çekirdek
Sistem Belleği: 8 GB
Sabit Disk: Yok
SSD: 512 GB
Ekran Kartı: Paylaşımlı
Grafik İşlemcisi: Intel Iris Xe
Ekran Boyutu: 15.6"
Çözünürlük Biçimi: Full HD
Çözünürlük: 1920 x 1080
İşletim Sistemi: FreeDOS
İşlemci Intel
İşlemci Türü Intel Core i5
İşlemci Hızı 3.40 Ghz
İşlemci Nesil 13. Nesil
Bellek 8 GB
Ekran Kartı Tipi Paylaşımlı
Ekran Kartı Intel
Ekran Boyutu 15.6"