Dahua 27" LM27-A200 5MS 100Hz VGA HDMI VA LED Monitör
Marka: DAHUA
Stokta Var
3.880,42 TL
1.417,52 TL x 3 ay’a varan taksit seçenekleri
Tek Çekim Fiyat: 3.880,42 TL
Saat 17:00'a kadar verilen siparişleriniz max. 2 iş günü içinde kargoya verilir.
Teknik Bilgiler:
Kullanım Alanı Genel
Panel Teknolojisi VA
Ekran Boyutu 27 inç
Tepkime Süresi 5 ms
Çözünürlük 1920 X 1080
Dokunmatik Ekran Yok
DVI-D Yok
HDMI Var
DVI-I Yok
D-SUB (VGA) Var
HDCP Yok
Mini DisplayPort Yok
Teknik Özellikler
Model
Model
DHI-LM27-A200
Display
Screen Size
27"
Panel type
VA
Aspect Ratio
16:9
Resolution
1920×1080 (FHD)
Backlight
LED
Brightness/Luminance
250 cd/㎡
Contrast
4000:1
Display Color
16.7M(8bit)
Viewing Angle(H/V)
178°(H)/178°(V)
Response time(typ.)
5ms
Refresh Rate
100Hz
Signals
Input
VGA×1, HDMI×1
General
Power Supply
DC 12V,3A
Consumption (Standard)
36W
Consumption (Standby)
≤0.5W
Tilt
-5°~15°
Type
Enternal
Net Weight
3.63kg (8.00lb)
Gross Weight
6.5kg (14.3lb)
Bezel Width
3.6mm(U/R/L), 12.5mm(B)
Wall Mount
100×100mm
Dimension without standard (W×H×D)
616x447x192mm (24.25“x17.6”x7.56”)
Package(W×H×D)
700x111x462mm (27.6“x4.4”x18.2“)
Work Environment
Temperature
0℃~40℃ (32°F~104°F)
Humidity
20%~80%
Accessory
Standard
HDMI cable, power cable, base
Optional
Gas spring desk bracket
Certifications
Certifications
CE/FCC
EAN Numarası: 6923172558961
Kullanım Alanı Genel
Panel Teknolojisi VA
Ekran Boyutu 27 inç
Tepkime Süresi 5 ms
Çözünürlük 1920 X 1080
Dokunmatik Ekran Yok
DVI-D Yok
HDMI Var
DVI-I Yok
D-SUB (VGA) Var
HDCP Yok
Mini DisplayPort Yok
DisplayPort Yok
Dahili Hoparlör Yok
Ekran Yenileme Hızı (HZ) 100 Hz