CBOX 21.5" 2150FHDV 1920x1080 5MS 75Hz VGA/HDMI Siyah Led Monitör
Marka: CBOX
Stokta Var
3.599,23 TL
1.314,80 TL x 3 ay’a varan taksit seçenekleri
Tek Çekim Fiyat: 3.599,23 TL
Saat 17:00'a kadar verilen siparişleriniz max. 2 iş günü içinde kargoya verilir.
Teknik Bilgiler:
Kullanım Alanı Genel
Panel Teknolojisi Belirtilmemiş
Ekran Boyutu 21.5 inç
Tepkime Süresi 5 ms
Çözünürlük 1920 X 1080
Dokunmatik Ekran Yok
DVI-D Yok
HDMI Var
DVI-I Yok
D-SUB (VGA) Var
HDCP Belirtilmemiş
Mini DisplayPort Yok
Teknik Özellikler
Marka
• CBOX
Modeli
• 2150FHDV
Ekran Teknolojisi
• LED
Maksimum Çözünürlük
• 75 Hz'de 1920 x 1080 Piksel
Ekran boyutu
• 21.5 inç
Kontrast Oranı
Tepki Süresi
• 5ms
Parlaklık
• 250 nit
Renk
• Siyah
Bağlantı Noktaları
• 1x HDMI
• 1x VGA
HDCP Desteği
• Yok
Kullanım Alanı Genel
Ekran Boyutu 21.5 inç
Tepkime Süresi 5 ms
Çözünürlük 1920 X 1080
Dokunmatik Ekran Yok
DVI-D Yok
HDMI Var
DVI-I Yok
D-SUB (VGA) Var
HDCP Belirtilmemiş
Mini DisplayPort Yok
DisplayPort Yok
Dahili Hoparlör Yok
Ekran Yenileme Hızı (HZ) 75 Hz